Telefoon020 - 8890321
aangesloten bijSGR

Asterhof

Fügenberg im Zillertal - Tirol

Aan het begin van het 30 kilometer lange Zillertal in Tirol ligt Asterhof. De familie Steinberger woont hier in een verzorgd huis waar hun gasten in appartementen en kamers kunnen verblijven. Asterhof is rustig gelegen en wordt omgeven door de prachtige natuur. Door de iets hogere ligging is er een mooi uitzicht op Fügen.

Bij Asterhof wordt u altijd met een vriendelijke glimlach ontvangen, want dat hoort bij echte Tiroolse gastvrijheid. Het verblijf bij Asterhof moet een fantastische en onvergetelijke vakantie in het Zillertal worden. En daar zal de familie Steinberger alles voor doen.

De appartementen en kamers zijn in typische Tiroolse stijl ingericht met veel hout en aan ieder detail is aandacht besteed. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer. De appartementen hebben een compleet ingerichte keuken en een gezellige zithoek.
Alle gasten kunnen gebruik maken van de sauna, een stoombad en een relaxruimte voor ontspanning na een dag vol belevenissen in het Zillertal.

Asterhof is omgeven door een ruime en verzorgde tuin. In het ‘kneippbad’ kunt u door koud water lopen om de bloedsomloop te stimuleren. In de speeltuin en een klein ‘avonturenpark’ tegelijk kunnen kinderen onbezorgd spelen. De Aster Grillgarten is een gezellige hut met keuken waar u een maaltijd kunt bereiden of onder genot van een glas wijn of glühwein een gezellige avond door kunt brengen in romantische sfeer.

De ligging van Asterhof is ideaal voor een gevarieerde en actieve vakantie voor het hele gezin. Direct vanaf Asterhof zijn er wonderschone wandel- en fietsroutes door de weiden en bossen van het Zillertal. Wekelijks begeleidt de eigenaar zowel wandel- als fietstochten die in elk jaargetijde een belevenis zijn.

Asterhof ligt op 770 meter hoogte en is in de winter een ideaal uitgangspunt voor alle skiërs. Bij optimale sneeuwcondities kunt u direct voor de deur uw ski’s onderbinden en over besneeuwde weiden naar het dalstation van de Spieljochbahn skiën. Dit kleine skigebied is geschikt voor beginnende skiërs en families met kinderen. Aan het eind van de middag brengt een gratis skibus u terug naar Asterhof. Naar het grotere skigebied van Hochfügen/Hochzillertal rijden elk kwartier gratis skibussen. De bushalte is op 100 meter.

Faciliteiten

Wi-Fi
Wi-Fi
Televisie
Televisie
Föhn
Föhn
Kluisje
Kluisje
Verwarming
Verwarming
Familie vakantie
Familie vakantie
Kindvriendelijk
Kindvriendelijk
Kinderbed
Kinderbed
Kinderstoel
Kinderstoel
Kinder-speelplaats
Kinder-speelplaats
Lift
Lift
Koelkast
Koelkast
Vaatwasser
Vaatwasser
Magnetron
Magnetron
Parkeer-gelegenheid
Parkeer-gelegenheid
Sauna
Sauna
Fiets
Fiets
Barbecue
Barbecue
Tafeltennis
Tafeltennis
Skigebied
Skigebied
Langlaufen
Langlaufen
Wandelen
Wandelen
Dorp 2 km
Dorp 2 km
Zwembad < 5 km
Zwembad < 5 km
Golf <25 km
Golf <25 km
Manege <5 km
Manege <5 km
Restaurant  <1 km
Restaurant <1 km

Verblijf

De appartementen zijn comfortabel ingericht in landelijke Tiroolse stijl en voorzien van een compleet ingerichte keuken.
asterhof-fugen-tirol-wohlfühlzimmer.jpg

+ Studio Spieljoch

+ Appartement Onkeljoch

+ Appartement Hamberg

+ Appartement Kellerjoch

+ Penthouse-Suite Bergkristall en Rosenquarz

+ Asterhäusl

Prijzen & reserveren

Opmerkingen
Inclusief: water, elektriciteit, bed- en badlinnen.
Exclusief: toeristenbelasting € 1,- p.p.p.n. vanaf 15 jaar, eindschoonmaak € 40,- Spieljoch/€ 50,- Onkeljoch/
€ 60,- Hamberg/€ 70,- Kellerjoch/€ 65,- Bergkristall & Rosenquarz/€ 130,- Asterhäusl

Diner is mogelijk in Hotel Schliesl op 700 meter, met shuttleservice.

Kaart & Omgeving

Informatie over de omgeving

fugen-zwembad-tirol-oostenrijk.jpg
schwaz-silberbergwerk-tirol-oostenrijk.jpg
boerderij-tirol-oostenrijk.jpg
achensee-tirol-oostenrijk-fietsen.jpg
swarovski kristallwelten-wattens.jpg
mayrhofen.jpg
innsbruck-tirol-oostenrijk.jpg

Beoordelingen

Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen beschikbaar.

Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws?