8-daagse rondreis “Steiermark - van imposante bergen tot glooiende wijngaarden”
Beleef, ontspan, geniet en ervaar het groene hart van Oostenrijk tijdens deze 8-daagse rondreis. Steiermark is een onontdekte regio in het oosten van het land en biedt veel mogelijkheden voor een onvergetelijke vakantie.
De natuur in Steiermark is een prachtige combinatie van bergen, bossen, meren en wijngaarden. Tijdens deze reis ontdekt u het veelzijdige landschap rondom de Dachstein met bergmeren, alpenweiden en hutten en de glooiende heuvels met wijn- en appelboomgaarden in het zuiden. Beleef het landschap tijdens wandelen, fietsen, mountainbiken of golfen. Verwen u zelf met de culinaire hoogstandjes uit Steiermark zoals de karakteristieke pompoenpitolie, de Ennstaler Steirerkaas en een goed glas wijn zoals Welschriesling en Sauvignon Blanc.
Tijdens deze reis verblijft u in twee accommodaties, in Schladming en in Sulztal an der Weinstrasse, en zal u aangenaam verrast worden door de ongerepte natuur, de gemoedelijke sfeer en de veelzijdigheid van Steiermark.
De hoogtepunten van deze reis door Steiermark:
* de Schladminger Tauern
* de machtige Dachstein (2995 m)
* het idyllische wijngebied
* Graz, de hoofdstad van Steiermark
Deze reis is ook mogelijk op basis van eigen vervoer
Programma

Dag 1 t/m 5 Schladming – ca. 180 km vanaf luchthaven Graz
Deze reis begint in Schladming, een gezellige stad in het westen van Steiermark. U verblijft vier nachten in Landhaus Hubertus, een sfeervolle bed and breakfast met een panoramisch uitzicht op Schladming en de Dachstein. De regio Schladming-Dachstein is veelzijdig en biedt voor elk wat wils voor een unieke vakantie.
Landhaus Hubertus is een ideale uitvalsbasis om de prachtige omgeving rond Schladming te ontdekken. Tijdens uw verblijf is de Dachstein Sommer Card inbegrepen en kunt u gratis gebruik maken van gondels, openbaar vervoer, zwembaden, musea, begeleide wandelingen en meer. Zo kunt u een bezoek brengen aan de Dachstein (2995 m), deze gletsjer is letterlijk het hoogtepunt in Steiermark. De regio is rijk aan talloze gemarkeerde wandel- en fietsroutes om de ongerepte natuur te ervaren. Andere sportieve mogelijkheden zijn o.a. raften, klimmen, paardrijden, boogschieten en golf. Ook een bezoek aan Salzburg, de geboortestad van Mozart, behoort tot de mogelijkheden.
Reisinformatie

Vlucht

Verblijf

Autohuur
De reissom is gebaseerd op een voordelig vliegtarief waarvoor beperkt plaats is.
Verblijf

Landhaus Hubertus – Schladming – Steiermark
Lees meer

Weingut Dreisiebner – Sulztal an der Weinstrasse – Steiermark
Lees meer
Foto's






























Prijzen & Reserveren
