Hotel Sopra le Mura
Castellammare del Golfo - Sicilië












Hotel Sopra le Mura is een origineel designhotel, gevestigd in een Siciliaans historisch gebouw in het stadscentrum van Castellammare del Golfo, net boven de oude stadsmuren waaraan het hotel zijn naam ontleent. De aanwezigheid van het Arabisch-Normandische kasteel en de oude stadsmuren en bepalen de oude stad die bezoekers trekt vanwege de rijke geschiedenis en levendige cultuur.
Het hotel bevindt zich in een verkeersluwe zone en dankzij de centrale ligging is het een perfecte locatie om Castellammare del Golfo en de omgeving te verkennen zoals de kustlijn, de bergen en de archeologische vindplaatsen. Binnen het gebouw staan verleden en heden, traditie en moderniteit naast elkaar. De materialen die zijn gebruikt zoals kalkpleister, majolica en de keuze van het meubilair, zijn zorgvuldig geselecteerd om de historisch-traditionele Siciliaanse identiteit van het gebouw te behouden.
Het hotel heeft 16 eenvoudig ingerichte kamers, die qua grootte, indeling en inrichting elk van elkaar verschillen, voorzien van airconditioning, wifi, minibar, waterkoker en een eigen badkamer. De kamers zijn verdeeld over 1e t/m 3e verdieping, waarvan de kamers op de 2e en 3e verdieping bereikbaar zijn met de lift. Tegenover het hotel bevinden zich drie kamers met balkon en uitzicht op de haven van Castellammare del Golfo en de zee. Het hotel heeft geen eigen parkeergelegenheid en de auto kan in de straten in de nabije omgeving geparkeerd worden. In de zomermaanden is dit tegen betaling, anders is parkeren gratis.
In de ontbijtruimte staat ’s ochtends een buffet met hartige en zoete producten klaar om de dag goed te beginnen. Tijdens de zomer kunt u het ontbijt op de patio nuttigen. De receptie is 24 uur per dag geopend en het personeel beantwoord uw vragen en informeert graag over de verschillende mogelijkheden in de omgeving. Een bezoek aan de stranden van de Golfo di Castellammare, de beroemde Faraglioni bij Scopello, het natuurreservaat Lo Zingaro en de Griekse tempel van Segesta zijn enkele suggesties.
Faciliteiten














Verblijf
Prijzen & reserveren

Exclusief: toeristenbelasting € 2,- p.p.p.d. - kosten ter plaatse te voldoen.
Kaart & Omgeving
Informatie over de omgeving
Castellammare del Golfo

Scopello
Scopello heeft een rotsachtige kustlijn met kristalhelder zeewater, prachtige baaien, ruige kliffen en met een grote verscheidenheid aan flora en fauna behoort deze regio tot één van de mooiste van Italië.
Beroemd is de rotsachtige baai bij Scopello met de Faraglioni, rotsen in zee, en de tonnara.

Natuurreservaat Lo Zingaro

Segesta
De tempel van Segesta staat op de top van een kalksteenrots te midden van een glooiend heuvellandschap.

Terme Segestane
Een bezoek aan de thermale baden is gratis.

San Vito Lo Capo
De witte huizen, die veelal bedekt zijn met bougainvilles, zijn gebouwd rond de kerk. Aan de massieve vorm is te zien dat de kerk een voormalig fort is geweest. Rond de kerk is het centrum grotendeels autovrij met diverse winkeltjes, pizzeria’s, restaurants en bars.
